Sex decin nadrzene holky

Vidim ze Rumcajs a Michal Macek jsou nadrzeni pubertaci,hosi,poridte si pritelkyni aby vas nevzrusoval Jirka Madl! To si ten Mádl který je podle Zelenky jedním ze spolutvůtců klipu nepřečetl předem scénář a své vstupy? Na kraviny, na to nás užije Veronika Vendlová "Vadí mi spíš nezájem, ale ten taky neodsuzuji, i nezájem je názor. Nezájem jít k volbám, nezájem formulovat vlastní věcné argumenty, nezájem pochopit postoje jiných. Místo toho se nám nabízejí jen "sexy" hesla, např. Do takového "dialogu" klip skvěle zapadá.

Ale za diskusi nestojí. Souhlas s článkem, taky nevim proč má každej intoušskej ejakulátor potřebu vyjádřit se k takový kravině ;-. Ano,kazdy se ma povinne bavit o islandske sopce! Skoro se mi chce říci, že tvůrci a aktéři tohoto klipu, stejně jako Vy, jste etalonem toho, co by mělo opouštět v budoucnu naše inkluzivizované vzdělávací ústavy.

Já jsem se opravdu snažil, ale nic veselého a satirického jsem tam fakt nenašel. Ať je to míněno vážně, anebo jako satira - stále to zůstává dost nebo spíše hodně nízko. Chce se mi z toho plakat Dobře, mě taky vadí nezájem, ale co s tím? Nikoho nemůžete do ničeho nutit. Když to budete dělat, jako třeba že volit bude ze zákona povinné, nebude to vracení se zase zpátky? Kampaně - nahlédnutí pod pokličku: O to je to ale větší zábava.

Nejsnazší je, vymezit se. A to se přesně děje podřád dokola. I reakce na tenhle klip je vymezování. Proto i taková "blbka" jako jsem já: Na to nemusím mít ani VŠ, ani SŠ, ani ZŠ, abych mohla říct, že se mi to líbí, nebo nelíbí a nebo trochu jo a i trochu ne Já je čekám, kdy se klip objeví v TV jako letošní hit voleb - a pak to už bude dokonalé Já byl naposled nadrženej, když ty jsi si ještě hrál v uhláku na horníka.

Prestante otravovat vecne mladou Veroniku Vendlovou,dotace na film existuji kvuli tomu aby nekdo ti penize ulil do vlastni kapsy,zadny navrat v kinech na zadny cesky film se nekona-je to jenom ruka ruku myje! Michal Macek "jak si muzete vubec brat do ust zenu ktera za komancu sedela ve vezeni zatim co vy ste delal buhvi co???

Nejen bůhví, ale i já vím: Politických vězňů si vážím, ale paní Kavalírová pro mne není autoritou "celebritou" možná. Je snad moje chyba, že při svém projevu v Národním muzeu žvanila věcné nesmysly o tom, čemu vůbec nerozumí? Autoritou pro mne je např.

Obávám se, že si budete muset vybrat. Našel jsem něco krásnýho na blog iDnes: Tak jsem se vydal na úřad práce abych získal sociální dávky pro svého psa. Paní u okénka mi řekla: Sociální dávky jsou určeny jen pro ty, co je skutečně potřebují ".

Tak jsem jí vysvětlil, že můj pes je černej, nezaměstnanej, línej a neumí česky. Byl několikrát napomínán za sexuální obtěžování a má plno potomků po celé vesnici.

Navíc neplatí daně, na záchod chodí do parku, obtěžuje cizí lidi a žebrá. Krade jídlo a netuší, kdo byl jeho otec. Paní se ještě jednou podívala do papírů a říká: I tady je nějaká škvírka Kdyz chce dotace levicak, tak mi to pripada velice konzistentni, u pravice to je schizofrenie. Strana pani Veroniky ma nejpravicovejsi program v Ceske republice, takze v zajmu jejiho dusevniho zdravi ocekavam, ze nebude podporovat zadne dotace pro cesky film,ani pro sve enziskove organizace. Ve zkratce, Ivanku, muzes si telefonovat, ale za svy chlapce, za svy.

Ač pravičák tak tohle video je opravdu hrozné. Snad jen doufám že to nemysleli ti dva vazne. A jestli ze srandy, tak se jim to asi nepovedlo. Scenář venkovského důchodce volící levici a myslící na své vnoučata, a zároveň vnoučata hrdě držící prapor pravdy a agitace je prostě odsouzeníhodné zjednodušování hodné dob socialismu.

Přesně tyhle lidi by měli vysvětlovat proč pravici volí a ne proč nevolí levici. Ale z tohodle klipu to tak vypada, jako že ani sami nevědí , jen vědí že komunismus je zlo. Ale proč milé děti, proč????

Veroniko, díky za blog. Taoiseach aspon ze ste se priznal ze ste proti komancum nedelal nic S tim ja souhlasim,v halejvudu nikdo netoci filmy za statni penize! Autoirka to nemíní "intelektuálně rozebírat".

Ono to ani nejde. Intelektuálnost se tam prostě nevyskytuje. Mysdlůím, že reakce členky volebního štábu TOP zcela vyvrací možnost, že by u klipu šlo o provokaci komunistů- Nikoliv, je to poměrně příznačná ideologie - řekl bych tak dle Hugo Banzera.

Veronika Vendlová Původně jsem měl na mysli, že je poněkud chucpe, aby skupiny lidí, které mají nízkou volební účast, paušálně skupinami na FB kritizovaly skupiny s vysokou účastí.

A to se přesně děje podřád dokola" Ba právě. Tímto hodnocením se tedy vymezuji já. Podle me se v klipu jedna o silne zevseobecneni, ktere muze vzdalene pripominat dnes jiz vzdalene nadseni mladych budovatelu v Takze nyni nas presvedcuji,a bychom vystoupili z penzijniho systemu a ulozilio si to do jejich byznysu, ktery jeste pridavkem mohu vytunelovat.

Procpak nas nepremlouvaji,a bychom ze systemu vystoupili a delai si spenezi, co uzname za vhodne? Bejt nadrženej a bejt impotent, to jsou dvě různé věci. A nebejt nadrženej, to neznamená bejt starej. To ti to máme ještě nevysvětlila? Ale co se divím. Vy levičáci máte problém s chápáním tak nějak geneticky danej. Jsem rád, že jsi se našel. Dnes, v pondělí Při tom si dáme pivko za 2 Kč a poslechneme si našeho Míšu Davida.

Vesnice žije a ČSSD má naše hlasy jisté! Michal Macek "aspon ze ste se priznal ze ste proti komancum nedelal nic Ten, kde NK kritizovala rozdělení Československa a současně chválila toho, kdo je nejvíc prosazoval. KPV na svých strákách jeho znění nemá, takže "perličkami" posloužit nemůžu. Dobrý den, smazal jsem jeden hrubě urážlivý text označující současného politika titulem, který používal válečný zločinec, "duce" , neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Libor Stejskal, editor blogů. Budu muset to vysvetlit po lopate: Vzdt jsi rekl ze jsi byl nadrzeny kdyz jsem jeste tahal kacera,co,proboha,z toho jsem mel vyvodit? Vy jste se chtel bavit o necem jinem? Ještě jednou ti pomůžu, když to teda tvá matka tak zanedbala. Bejt nadrženej, znamená sex nemít. Paní Veroniko, nesdílím Váš názor, že tento videoklip je v pohodě, já si myslím, že není a to jsem stejná věková ketegorie jako Mádl, možná trochu starší.

Vyzývat mladé lidi, jděte a vydírejte své prarodiče ať volí někoho, kdo nechce hájit zájmy jejich voličské skupiny. Věta výše je jedno z poselství otevřeně vyslovených ve videoklipu.

Tam už chyběla jenom výzva k násilí na starších lidech. Tohle chování má přijmout mladá generace? Vždyť to je skoro výzva k fašismu!! A pro mě je naprosto děsivé, kolik mladých lidí je o tom schopno říct, to je v pohodě, na tom přece nic není.

Problém zadlužování je jenom jeden a tím je, že náš národ stárne, ostatně s tímto má problém celá Evropa, všude obrovským tempem rostou výdaje na sociální systémy, nic víc nic míň, to zda vládne levice, či pravice je úplně jedno pokud vím tak elixír mládí neslibuje ani Paroubek ani Nečas , ty dluhy budou muset další vlády vytvářet stejně a v budoucnu ještě vyšší, bez rozdílu politické barvy.

O čem bych se tak mohl bavim s hlupákem tvojeho formátu? A odpoved na vasi otazku je jedine slovo, penize. Prave proto ze tatinek ma problemy se zakonem, nelze predpokladat u Madla nejake vyssi moralni zasady a motivy. Jablko nepada daleko od stromu. Ze by madl mel nejake silne politicke cile je nepravdepodobne. A nelze vyloucit ani najivitu, ci hloupost. Zkratka ze naletel na spek a byl manipulovan. Zatim neprokazal nejaky alespon prumerny rozhled a schopnost tyhle veci rozpoznat, spise naopak.

Prikladu kdy se clovek pro penzie upise treba dablu snad zname dost ne? Nepovažuje ho za "vyhazování peněz z vokna", že? Ach, ta nesnesitaelná lehkost bytí politiků podle toho ke které skupině voličů zrovna mluví! Takže levice levou se utírá Jak to koresponduje s tvrzením hlavního autora Zelenky s tím, že klip vyjadřuje v zásadě jeho životní postoj a že Mádl s Issovou jsou spoluatory?

Anebo jsou to tedy, jak plyne ze Zelenkovy mluvy pravičáci, kteří se "nechali levicí koupit, aby poškodili pravici"? Pani Vendlova je bezcharakterni pravicak, zrovna jako akteri videoklipu.. Je videt ze Topolankovska propaganda padla u casti mladych na urodnou pudu. Vytvorila legendu o nenazranych duchodcich, aby zakryla skutecnost, ze je republika rozkradana modrou mafii.

Nyni utoci na nase seniory, jako na puvodce "levicoveho nebezpeci. Nenavist, a rozdelovani spolecnosti zdarne pokracuje, za prispeni takovych, jako je pani Vendlova. Rozum je jediný boží dar, u něhož si nikdo nestěžuje, že jím byl obdarován nedostatečně. Jan Vaculík napsal a: Konečně někdo, kdo dokáže přijmout happening tak, jak je. Neříkám, jestli je dílko povedené. Všichni předchozí čtyři blogeři mi připadali jako mudrcové, kteří začnou analyzovat dílo, ale chtějí předvést svoji povznesenost tak horečně, že si ani nevšimnou, jak se potřísnili exkrementy on hlavy k patě.

Zatím nejpřiléhavější komentář jsem našel ocitován v resumé, které k této "kauze" sestavila redakce Aktuálně. Jan Vaculík, vždyť je to jako Černý s Entropou. Cílem bylo jenom pošimrat, zviditelnit, vzbudit odezvu. Jak se posléze ukázalo, ke zviditelnění skutečně došlo, akorát ta kostka cukru, kterou chtěl cikrovat Evropě, po odhalení díla ministru pro "evropské" záležitosti Vondrovi v ůstech malinko zhořkla.

Vidím, že většina diskutujících při své představivosti asi musela mít velký morální problém s pohádkou o Červené Karkulce: Já už bych se tím tolik nemazal. Vždyť provokovat byl vždy jeden z cílů a reakce na provokaci jsou součástí "kampaně". Je to vtipné asi jako "Žid Arašid" co už třikrát propadl roštem v peci nebo "bohatý Somálec" co má kolem pasu digitálky.

Ti hoši a děvče jsou prostě Svazáci - "Svět patří nám". Můj děda byl v padesátých letech buržoazní přežitek. Patřil do minulé doby, a jedenácti lety do amnestie, rozsudek byl delší ho mládí světa převychovávalo v uranových dolech v Jáchymově.

Do smrti věřil, že na světě je dost místa pro každého, a že každý má právo hájit svůj zájem. Ti, kdo to nestrpí, kdo věří, že svět je jen jejich a žádný děda jim tu "jejich" budoucnost nesmí kazit, to jsou komsomolci, svazáci, hitlerjugend, Mao-Ce-tungova mládež Dnes jsou shodou okolností modří, no Dobry den Veroniko, mne se ten klip libil dokonce moc.

Akorat ja jsem mela puvodne za to, ze nebyl natocen jako podpora takzvane pravici, ale ze mel proste ukazat na uroven te stavajici kampane. Jestli je to podpora pravici, tak opravdova vyzva pro trio Zelenka - Issova - Madl, je presvedcit konkretniho dedka a sice primo pana Sterna at to hodi knizepanovi!

Nekdy me mrzi, ze jsou ty volby tajne: To autorka, není ani trochu překvapující, že člověk, který se angažuje v TOP 09 je zároveň totálně anetický. To k sobě logicky patří. Dodatečně děkuji za Vaše odpovědi na minulém blogu - přišly o něco později, takže jsem je zaznamenal se zpožděním. Byly zhruba toho druhu, jaký jsem očekával: Z hlediska mých hodnot, které vyznávám nepochopitelné v tom, jak si vzájemně odporovaly.

Nerozumím, jak si můžete udržet nějaký pocit vlastní např. Tam, kde šlo o víc - jste navíc napsal "Nic o tom nevím. Něco jiného je "Nic o tom nevím, ale podívám se na to, jakmile budu mít více času", "Nic jsem o tom nevěděla, ale na základě Vašeho podnětu jsem si ověřila, že Je však také možné, že Vás to prostě nezajímá.

Pak samozřejmě nejste kandidátkou podle mých představ. Pro mě jsou to otázky závažné a týkají se špiček strany a Vašich spolupracovníků a kolegů, kterým zde děláte PR. Je to samozřejmě důležitá informace, že Vás video nechalo klidnou. Budu ji šířit všemi prostředky dále. Myslím, že by to lidé, kterým je Vaše strana sympatická, měli vědět. Že je hlavním smyslem, aby si mladí voliči uvědomili, že volby jsou důležité, tvrdí i sám Zelenka.

Pak je ovšem trochu zvláštní, že obsahem celého klipu je jen návod na tu "jedině správnou volbu" Zajímavější je vzorek těch, kterým se líbil. Například zdejší diskutér František Kocourek, který se tu vyznává: Například mít mádlovitý názor na jednolitost levice, jak si všímá pan Štern: Nechám volně plout tok kocourkovských myšlenek: Platane, já tam nikde žádný návod na "jedině správnou volbu" nevidím.

Protože vše, co je řečeno, je zároveň zase zesměšněno a popřeno. Na takovou věc můžete reagovat několikerým způsobem: Dobrý den Vážení diskutující, nestačím se té spoustě reakcí divit. Všechny plochy kolem nás jsou plné barevných slibů, úderů a protiúderů té nejnizší úrovně když nemluvím o nahých zadcích a jiných částech většinou ženských těl, které kolem nás visí celý rok. A vy se tady všichni horlíte nad jedním klipem, který jen s minimem nadsázky a poťouchlosti zachycuje realitu.

Proč Vás bere zrovna tohle? Eliška II napsal a: Veroniko, "zatímco na FB roste počet fanoušků, v serioznějších akademicky laděných komentářích se bije na poplach" Tak nevím, rozesmál mě blog pana Hořejšího, ale vy jste si možná měla svůj odpustit. Zbytečně jste se odkopala. No bodejť by se to svazačce Vendlové nelíbilo,když tam vyzývají k volbě její strany,že?

T je jako kdyby tady Husák obhajoval agitky svých mladých nadšených pionýrů. Kde je to podle vás zesměšněno a popřeno? Levouni ucítili příležitost se morálně trochu vystříkat. Po těch všech střílečkách a rozkrádačkách co má ČSSD za sebou se jim ani nedivím.

Tož jim to dopřejme. A že ty případady nejsou adekvátní? Tonoucí se stébla chytá. Bravo Rumcajsi, zase jsi do toho vpadnul s tou pověstnou řáholeckou jadrností! A zloděj křičí, chyťte zloděje Rumcajs Máš na mysli jednooký loupežníku i tyto levouny? Obávám se však že něco takového je mimo rozlišovací schopnosti lidí jako je Rumcajs.

No třeba by za ně ztratil slovíčko Havel, jako za Vlčka? Hlodavče, kde bereš tu drzost mluvit o rozlišovacích schopnostech, když sám máš hodně tlustek rudej hadr přes oči?

Eliško II ano, přesně to si myslím i já. Podle mého zde vůbec nejde o to, jestli je člověk levičák, pravičák Myslím, že názor na tento počin rozděluje lidi na slušné a ty druhé. Protože recese je jedna věc, ale hnus, kdy se zde pomalu ale jistě vyvíjí už zcela nepokrytě kampaň proti starým lidem, musí každého slušného člověka znechutit.

A to hnus v podobě urážení starých lidí, kteří nejen, že "všude překážejí, ale zatěžují SR svými důchody a ještě si, považte , dovolí škodit Mádle a P. Issové volbou, která je přece proti nim. Proto jsem moc ráda, že se zde našlo nemálo pravicově orientovaných lidí, kterým jejich přesvědčení nezabránilo tuto lidskou žumpu uvidět.

A lidskou žumpou v tomto případě myslím i ty z dikutujících, kteří se dobře "pobavili" a klip se jim líbí. A Vendlová jak píšete, se odkopala, ano navrch huj a vespod fuj. Tupelo, pokud se podaří nejlépe oba klipy, tzn.

Přece neochudím ty "staré balíky z venkova" o tak skvělý počin, kterým se baví i tak nezištná a skvělá pracovnice neziskových oragnizací a spolupracovnice toho "skvělého a ušlechtilého Schwarzenberka" a "schopného všeho " Kalouska. Myslím, že hlasy se TOPce jen pohrnou. Platan Jestli jste si nevšiml, tak obrázky jdou buď vysloveně proti smyslu řečeného, anebo jej ironizují.

Taoiseach Jak vidno, taky o tom přemýšlíte, já také - a to přitom žádný z nás nenáleží do hlavní cílové skupiny. Pane Mihalco, nemáte být náhodou nestranný,což znamená,že neprojevujete přízeň ani té,ani oné straně?

Ptám se proto,že se paní VV přímo vnucujete. Jeho vlastní syn o něm prohlásil,že je magor. V anketě by si ho nejvíce lidí přálo za premiéra. Vendlová by za něho dala život včetně Starostů a nadšení pro Mádla a Issovou hraničí s obdivem. Připadám si jak Alenka v říši divů,asi jsemten magor já. Tak třeba obrázek "simpsonovského minimozku" má ve skutečnosti vzdávat hold moudrosti stáří?

Paní Vendlová, to je dobře, že jsou tu lidé, kteří věc vidí jako Vy. Je třeba ještě další takové klipy, česká levice si nemůže přát lepší způsob nas.. Marno jim Paroubek vykládá, že v těchto volbách jde o jejich důchody a nemocenskou péči, že jde o to, zda si Trautenberci ještě víc nahrabou. Teprve Mádl s Issovou je jistě donutí k volbám dorazit a hodit to levici. Jako s tou podporou eroticky přitažlivého Topolánka, jste opět vedle. Ale pokračujte, Paroubek tu propagaci má zadarmo.

Pan Mihalco hbitě převzal přesvědčení svého cenzorského guru, že je může vše, nemusí být nestranný, netuší nic o střetu zájmů a rolí. Oběma okamžitě zachutnala zkušenost, že i drobným zásahem v diskusi někdy ovlivní obrovskou spoustu lidí, poukáže na jediný správný názor, popostrčí interpretaci toho, co není v danou chvíli zcela jasné Zdánlivě nadřazená role u mnoha lidí vyvolává umělý respekt, což si oba vykládají tak, že jsou respektováni jen a jen pro svou osobnost.

Tento princip je mj. Vymysleli si jeden více, druhý méně - i geniální obhajobu, že čtenáři nejsou hloupí a manipulovatelní. To se samozřejmě nedá napadnout, aniž by si kdokoliv přiznal, že manipulaci podlehnout za určitých okolností může. Tím jsou z obliga a dokonce si průběžnými lichotkami nebo zveřejňováním blogů čtenářů zajišťují podporu své kliky obdivovatelů.

Ti okamžitě vyskočí v houfu, jakmile na tyto principy poukážete a vytvářejí neetickému chování cenzorů alibi. Nikdy bych nevěřil, jak to může dobře fungovat.

Kočka šklíba a Eliška II: Ano, ten klip mě pobavil, ale to nevypovídá nic o tom, jak se chovám ke svým rodičům a prarodičům, nebo lidem kolem sebe A určitě jsem jej já sama nevnímala jako "návod", jak se ke svým seniorům chovat. Že to tak vnímají jiní, je jen jejich pohled na věc. Řekla bych, že to velmi trefně popsal pan Urban. Já k tomu nemám moc víc, co bych dodala. Snad jen, že by moralizovat měli Ti, kdo jsou skutečnými morálními autoritami. Váš nápad na "vzuďte svého dědu", jsem právě předala centrálnímu volebnímu štábu.

Spíše je to znechutí a zůstanou doma. Vidím to ve svém okolí: Mimochodem, Nečas má také bradavici. Tupelo - s Vaším dovolením bych též linky použil a šířil. Je zaslužné, aby se tak pěkné a vtipné dílko paní Veroniku pobavil s neméně podařenou parodií dostalo k co největšímu okruhu spoluobčanů.

Ať se také pobaví. Že to tak vnímají jiní, je jen jejich pohled na věc Že to tak může vnímat naše jako každá jiná, snadno manipulovatelná mládež, to je paní V.

Tím se ovšem řadí k lidem v jejím případě bohužel veřejně činným , kteří si nevidí dál než na špičku nosu. Být levicový, stejně jako pravicový, je jeden z nesčetných způsobů, jež si člověk může vybrat, chce-li se stát imbecilem — oba tyto způsoby jsou ve skutečnosti formami mravního ochrnutí.

O tom báby přemlouvání převeselé veršování Ku vesničce u Brodku, řídí kdosi Škodovku. Paže silné, jasné líce, měšťan míři do vesnice. Po projetí třetí louže, sezná, že to trochu klouže. A už moří dveře zostra. Být levicový, stejně jako pravicový VV, něco málo o bezcitnosti pro pracovnici neziskové organizace. Fanatismus může mít různé podoby. Jeho stále sytícím pramenem je však vždy stádnost. Neb jen ve stádě jsem schopen a ochoten odhodit své zábrany. Stádo může být rudé či oranžové. Může být však také modré.

A já mám strach, že může být i virtuální. Diskuze o volební agitce modrého čeledína Mádla a modré děvečky Issové, kdy nám oba oznamují, že hodlají navštívit své zřejmě stejně přisprostlé předky jako jsou oni a sdělit jim, co a jak musí udělat v letošních volbách, se již nebudu dále účastnit.

Leda že by blog věnovaný tomuto virtuálnímu hovínku věnoval i pan John z Věcí Veřejných. Věřím, že tak neučiní. Pepa Řepa napsal a: Na Odolenou vodu táhne zástup důchodců vyzbrojených holemi.

Všechny strany před vobama manupulaci používají, někdo nasadí prsatou blondýnu, někdo rockera, někdo slogany, řekněte, tohle vám připadá víc fér? Píší o tom Hospodářské noviny Stala jste se objektem řepného humoru.

Standardy etiky se vyvíjí, co není společností odmítnuto, bude příště normou. Odmítnout to musí podstatná část společnosti, ne jen jakési "morální autority". Když jsou někomu upírána práva zde starším lidem a obyvatelům venkova svobodné, rovné a tajné hlasovací právo , nestačí protest elit.

Podobně má každý - nejen "vybrané" autority právo a morální povinnot odmítnout třeba neonacistické srazy a pochody, hanobení hrobů a hřbitovů, nebo útoky na kohokoliv, kdo se sám neubrání třeba hendikepovaní včetně mentálních postižení. Je slušnost a samozřejmost pozvednout hlas. Okřiknutí typu - mlč, to je věc morálních, úředních, církevních či jakýchkoli jiných autorit - mne neoslovuje.

Jan Vaculík "Jak vidno, taky o tom přemýšlíte, já také - a to přitom žádný z nás nenáleží do hlavní cílové skupiny. Důchodový věk budu mít zanedlouho pokud budu natolik bezohledný k deficitu důchodového účtu a dožiju se , ale jako cílová skupina se opravdu moc necítím.

O klipu bych vůbec nepřemýšlel; přemýšlím o tom, koho MÁM volit, a rady, koho volit nemám, jsou mi celkem k ničemu. Bohužel jsem se nechal vyprovokovat sérií blogů a diskusí k nim a hlavně nekonečnou drzostí skupiny lidí, kteří jsou zcela nezodpovědní, a přitom budou nabádat k zodpovědnosti ostatní. Platane, Pepa Řepa mi fakt nevadí, považuju jej za zdejší klasiku! Jeho řepný humor se dá přežít Jedlo, kéž by takto uvažovala větší část lidí této země Ty ma spis CSSD.

To plyne z velikosti, to je jasne. Jde o to, ze nevidim ani u jednoho z protagonistu, ze by byli nejak politicky vyhraneni. Co rikaji v mediich dal muze prece byt nedilnou soucasti cele te saskarny. Jak by to vyznelo, kdyby ted najednou otocili a rikali ze to udelali jenom jako legraci, nebo ze to udelali na neci objednavku? Cele by to prislo vnivec a nezaplatil by to nikdo. Vsichni tri jsou proste jenom najemni komedianti a jsou radi v dobe krize za kazdou prilezitost si vydelat na zivobyti.

O penize jde vzdy a vsem az v prvni rade, to si pamatujte. A kdo rika ze mu o penize nejde, snazi se jen svou snahu nejak zakryt a clovek by mel byt dvakrat opatrny. Penize jsou nedilnou soucasti nasich zivotu a zajistuji nejzakladnejsi potreby, jak by tedy clovek mohl rezignovat na zajistovani svych zakladnich potreb? To muze udelat jenom dusevne nemocny clovek. To pisu jenom abych dokreslil, jak silnym motivem penize jsou.

Tomu odolaji jen mimoradne silne osobnosti, kterych je jako safranu. Jenomže tady se jedná o vztah mládeže ke starým lidem. Pokud jde o pivo za 2 kačky, tak vám asi uniklo, že se původně jednalo o negativní kampaň proti ČSSD viz též hesla o zrušení ranní kocoviny a pod. Nejen, že mně takové chování neoslovuje, nýbrž od paní Vendlové jde o navýsost arogantní a povýšenou reakci. Definitivně mě přesvědčila, že TOP můj hlas skutečně nezíská. Pro paní Vendlovou ještě dodávám, že je celkem pochopitelný fakt, že jí video připadá vtipné, neb kope do druhé strany barikády.

Od strany, respektive členky strany, která hlásá cosi o slušnosti a mravnosti a neváhá si brát do úst T. Škoda, že jsou reakce politických představitelů celkem čitelně determinovány jejich politickou příslušností. Pořád čekám, kdy přijde někdo s takovou mírou charakteru a slušnosti v těle, že ačkoliv pravičák - odmítne to video jako hloupý nepodařený vtip.

Asi je to naivní očekávání, protože svůj stín momentální politická reprezentace není schopna překročit. Včetně vás, paní Vendlová. Taky jsem se podíval ne ten "klip". Přijde mi to jako parodie na volební vysílání, důležitost to bude mít stejnou, jako reklama na záchodové bakterie či co to je, co pořád běží v TV, když ji zapnu. Platane, podle Vás je mládež snadno manipulovatelná? Vy,když jste byl náctiletý, nebo třeba pár let po dvacítce, jste byl manipulovatelný?

OK, já tedy například jen velmi těžko A jinak teď jsem to zkoušela, zatím si na špičku nocu vidím Ten klip je smeskou veci, ktere jsou mysleny vazne, a veci, ktere maji byt vtipem. Ani jedno se nepovedlo, vysledkem je nepozivatelny vulgarni mix, ze ktereho se dela cloveku s urcitou vybavou EQ spatne. Intelektualni diskuze tech, kterym se klip libil, povazuji za zvlastni.

Vyzniva mi z ni, ze mladi lide maji pravo na popreni jakychkoli hodnot, tak proc ne? Vzdyt je to sranda. Problem je v tom, ze za poprenim hodnot nasleduje devastace tech, ktere je popiraji. Diky emocni povrchnosti a rodinnemu zazemi a prostredi, ktere je formuje a formovalo, si toho ale casto nejsou vedomi. Mladi a revolta - ano. Mladi a popreni zakladnich hodnot - ne, vrati se to obloukem jim samym a cele spolecnosti. Ládíku, moje oblíbená reklama je ta na vložky proti inkontinenci.

Nějaká důra tam tančí salsu jako vzteklá. Běží to vždycky když večeříme. Jestli se nepletu, pochází z Protivína. Symbolický původ, řekl bych. Kdepak by se vě mě tenhle rys povahy vzal Nějak jste taky pozapomněl, že je všechno, co se zady děje - dobrého i špatného, taky Vaše spoluzodpovědnost Já se jí, narozdíl od Vás, nezbavuji.

Máte pravdu, přežít se to "řepný humor" dá. Je hezké, že se aspoň na něčem shodneme Veroniko, už Vám zase svítí Michale Macku, že je to všechno absurdní??? To je ale řevu A republika má co řešit. A vo to šlo Michal Macek, V tom druhém dílu "Přemluv Mádlu" autoři asi opomněli do té "srandy" zakomponovat oncentrační tábory. Delat si legraci ze sve smrti a nebo ze smrti jako takove je jedna vec, spojovat legraci ze smrti s celou jednou skupinou konkretnich lidi je vec druha.

Pro mne to neni totez. Pro mne je to v tom druhem pripade jiz za hranici, a je to pro mne jiz popreni urcitych hodnot. Psal jsem o tom, jak mi to prijde, ne, ze se neco nesmi ci musi. Muj posledni prispevek byl adresovan nicku Michal Macek. Myslíte si společně se mnou, že ten klip má šmrnc , že?

Platan platanus je také krásný strom, milý Řepo. Ale že tebe napadlo jenom to pivo mě nijak nepřekvapuje. To už je zjevně za tvým intelektuálním obzorem Tak koukám, žed v té ČR už vzešla taky docela pěkná spodina.

Gudka, v druhém dílu máte Áďu, hajlování, paternalistický přístup německých "osvoboditelů". Zdá se že ještě chybí vtipné podchycení masových "hrobů" a osvobozujícího nápisu nad vjezdem do koncentračních táborů. Proč by měla existovat nějaká omezující tabu. Kandidátce TOP 09 v čele s panem Kalouskem se klip líbí. Nějak to tady zatuhlo. Pročpak mi nikdo neodpovídá?

A neberte to tak osobně. Vždyť jde o nadsázku a ironii. Vy reagujete na nick "hoven", že? Ale s tou genderovou vyvážeností byste měl něco udělat! Takhle to působí dosti přisprostle. Víte, prarodiče, rodiče a tím i jméno si člověk nevybere. Musíme se s tím nějak naučit žít, pane Tencokida Hnuj prostřednictvím pana "hoven". Tolik asi k té emancipaci. Není to prvoplánové, ba řekl bych že vzhledem k genderové statistice komentářů zde , že právě naopak.

Ale všem dotčeným ad kočka šklíba a její narážce na diskriminaci se hluboce omlouvám. Vico, kocka skliba, admiral a vsichni ostatni co maji zajem: Horsi kvalita pomalejsi pripojeni: Zkuste jestli vam klipy jedou a jsou ok s kvalitou se pry moc udelat uz neda, i na youtube to bylo dost nekvalitni a vesele posilejte pres emaily nebo kecatka, kopirujte odkazy na jakekoliv diskuzni fora, atp Michal Macek, asi máte pravdu.

Každý dialog je důležitý. Přesvědčoval pana Bursíka a pánové Schwarzenberg - symbol čistoty vy zíráte, my zíráme a Nečas stoicky statovali. Mluvit se prstě musí. Jistá paní Pavla demokratka tělem a duší, která mladým tůze rozumí dala včera k dobru návod - Občanky nebrat! Stačí nechat pouze jeden volební lístek - ten správný. Jasně, že ten klip je blbý! Ale co s tím, když cílovou skupinou mají být pitomci? Je fakt, že levice umí pitomce oslovit líp. Když už někdo úmyslně vytváří pitomosti, neměl by si z toho sám dělat legraci; to je poučení, které z toho vyplývá.

Ale dědovi o tom raději řeknu, to jo Vendlová, už i ten bulvár má více rozumu a etiky než vy. Michal Macek, zde reakce na váš dotaz: Pro ještě větší odlehčení: Mládež má tendenci se vůči ostatním věkovým skupinám ostře vymezovat, ale v jejích vlastních komunitách můžeme pozorovat opačný trend ke konformitě nevybočovat, neztrapnit se, být in Pokud mezi ně patříte, tak gratuluji.

Co se mě týče, přiznávám se, také jsem kdysi párkrát kouřil v průjezdu, ačkoliv mi to vůbec nechutnalo: Jaký to má u mládeže ohlas se můžete přesvědčit na facebooku. Ale no jistě, určitý stupěn demagogie k předvolební kampani patří, řečeno slovy klasika, jako k velbloudovi hrby.

Ale, co to zase píšu. Veroniko Vendlova, Jsou ruzne stupne nechutnosti. Ja bych povazoval klip Premluv babu za celkem neskodny.

Me vadi spise tohle http: To Platan že jsem tak smělý, nejste potomek jistého pana Faista? Pan Faist, buřta zblajs, pak koupil koninu, pro celou rodinu. Taky chodíte s bandaskou a vykřikujete, že mládež roste pro šibenici? Vedle na blogu máte kolegu. Krtka nebo Křečka vždyť je to jedno. Není to pan bratr? To Platan že jsem tak smělý, Pepo, s paní V. Nebudeme si raději tykat? Já chovám k Fajstům úctu, to bych si nedovolil. Já jsem si zase přečetl, že jste v blogu prof.

Hořejšího psal příspěvky pod jeho jménem prý se to poznalo podle IP adresy. Viďte že to není pravda, to by totiž opravdu bylo nechutné K lidem buď -Pepo- uctivý. V každém případě děkuji za poctu.

Mějte se, Musím pryč. Platane Nemůžete přesvědčovat zmanipulovaného člověka o nějakém manipulování. A že je VV jedním z nejvíce zmanipulovaných blogerů zde je nasnadě. Stačí si přečíst vyprodukované blogy a srovnat časově s momentální módní mediální vlnou Nedokážu pochopit, kde se v lidech vzalo tolik času a energie řešit nějaký potroublý klip neherce mádla, který by obsahově trumfnulo i dítě I. V její prospěch bych ale chtěl poznamenat, že dokáže na kritiku reagovat s humorem.

Nedokážu pochopit, kde se v lidech vzalo tolik času No, stylisticky jsi to, sivene, moc nezvlád', ale věcně na tom něco je, takže jdu vytírat podlahu Já se asi brzy dám spíše cestou pana F. Asi máme v žilách různě teplou krev.

Ale svým způsobem Vám závidím. Takhle to bude lepší. Teď to paní slečně Vendlové snad zapálí. A kdo ještě v téhle rovnici prostřednictvím levicových výdobytků umí zpeněžit i ten pravicový postoj, neřkuli v televizi placené koncesionáři, ten by měl dostat nejméně 4 Lvy a Zlatého Slavíka návdavkem k tomu.

Jdu si pohovořit s obyčejnýma lidma ha, ha, ha do hospody. O pravici, levici, ukazováku i příjici. Paní někdy se člověk odhalí aniž by chtěl. Vám se to podařilo a předvedla jste nám,že Vaše úroveň myšlení je trochu jinde. Podle mého názoru jste zřejmě snaživá čtenářka Blesku,AHA a podobných tiskovin a zájmů tomu odpovídajích. Bylo to už vidět dříve a dalo se to odvodit z Vašeho fanatického zbožňování napřed Topolánka a teď padákového myslivce s Trautenberkem. Fanatici nepřemýšlejí,ti pouze přejímají a to je Váš případ.

Váš článek mi připomenul citát G. To Levak - přesné. Když nic jiného, tak to alespoň přineslo poznání kdo je kdo. Někdy je to k nezaplacení. Ale ono to zítra zas může být jinak. Včera na ČT tvrdila Šiklová, že je to vtipné a ji to neuráží. Dnes myslím v Lidovkách říká: Je to snaha velice vulgárním způsobem oslovit mladé voliče. Tak co si o tom myslet: I situace lze cítit jakoby čichem. Z tohoto videa mam dojem pachu zkaženého nebo spálenéno masa.

Je v něm náznak erotiky, ale spojené s brutalitou a ponížením, což bude nejspíš mnoho lidí přitahovat. Video působí hnusně, ale furt si nejsem jistá, co tím chtěli ve skutečnosti říct. To Kateřina po čuchu? Asi jste nepodlila vepřovou, řekl bych.

Tedy to je zase exhibice "tolerance" k odlišnéhu názoru. Ne že by mě to překvapilo Minulý blog mě zocelil. A je to dobře. Fanc Kocourek člověče vy jste se asi zbláznil že zde píšete takové bláboly! To se nedá vůbec komentovat!!! Já to taky neřeším. Jen si letmo pomyslím, že ty naše célebrity jdou od desíti k pěti - celebrity, pokud ten termín chápeme přesně v émerickém významu "ten, kdo dostane pro sebe kousek prostoru v médiích", ne jako něco superextra, co by stálo za to vážně poslouchat..

V tom cele souhlasím. A když se pozastavím, u Mádla bych to vcelku chápal, ten infantilní image ještě neodrostl, u Zelenky docela taky, protože Zelenka se do ní vytrvale a zdařile stylizuje, ale Issovou jsem měl za poněkud vyspělejší.

Dalimíre, mě to taky překvapilo, že zfanatizovaná a zmanipulovaná A tak jo, já se přiznám, jak vypadá můj průměrný den, je to takhle: Pak jim všem zavolám, ujistím je, že je všechny tři pořád stejně zbožňuju a poprosím je, aby mi řekli, jaký další totálně zmanipulovaný blog mám napsat, abych jim udělala radost a zvýšila preference.

Pak ho napíšu, nechám si ho schválit nejen nejvyšším vedením obou politických subjektů, ale i všemi kolegy a kolegyněmi, kteří mi pak drží po celou dobu mého marného boje palce. Já pak brečím, zoufám si a klečím na kolenou, ať mě pod těmi blogy proboha brání.

No a oni nebrání Tak znovu zavolám všem mým třem idolům, znovu je ujistím, že je miluju a tak je to pořád dokola. No a večer usínám s pocitem soudružky, která splnila svoji povinnost - budovat lepší zítřky.

Žiju jen pro blogy, pro komentáře pod nimi a ze všeho nejvíc se snažím zalíbit důlžitým osobám, abych o tu zlatou klícku, co nyní mám, nepřišla Věřím, že určitě ano. Ale jak Vás znám, šup, hned tu bude jiný "nick", pod kterým budete řádit vesele dál VV, škoda, že umělecké trio nepostavilo svůj klip na kontrastu. Třeba mohlo vyzvednout některé důchodce - politiky, kteří jsou tolik odlišni od důchodců v klipu. Nepředložili mladé generaci žádné vzory.

Já bych navrhoval sáhnout do fotoalba vašeho politického uskupení. Jak krásně by se v klipu vyjímali třeba oduševnělý předseda TOP v motýlku s fajfkou, resp.

Zdůraznit mohli, že kupř. Schwarzenbergovi, na rozdíl od hamižných důchodců, kteří visí na každé koruně a dají se koupit za třicet korun a dumpingové pivo, na penězích vůbec ale vůbec nikdy nezáleželo. Spolu s přítelem Bakalou vždy bazíroval zásadně na duchovních hodnotách. Po rozšíření dua v trio přestupem bratra Kalouska do strany tradic - odpovědnosti a prosperity byla filosofie obou pánů ještě víc produchovněna.

Od té doby jim jde již pouze o blaho ostatních spoluobčanů, bez ohledu na vlastní oběti. Kateřina Já důchodcům , v kontextu Řebíčků a Kalousků etc. Ale přeji těm mladým aktivistům i to, aby na výzvu bezduché, prvoplánové agitky daňových recipientů zareagovali. A vydali se za těmi, o kterých klip hovoří jako o bábách a dědcích. Pokud budou mít kromě úst otevřené i oči a uši, tak jim to opět přeji z celého srdce.

Nehledě na to, že báby a dědky jejich, sice účelově pojatý, ale alespoň nějaký, zájem jistě potěší. Neb nic není horšího, než osamělé stáří. Michal Macek já to vnímala stejně, jako Ty. A taky mám pocit, že to generace psíš spojí, než "rozpojí". Váhala jsem, zda veřejně říct, že se mi ten klip líbí, že mě to zase tak moc nepohoršuje.

O co je horší, než raálné oficiální předvolební kampaně? Takže jsem ten "kartáč" pd blogem čekala, je to součást téhle virtuální reality. Bédo, nebojte, klip je pro nás velkou inspirací, už se tvoří Budeme všichni budit knížete VV, budu se těšit. Doufám, že bude alespoň stejně citlivě pojato, jako to předešlé. Autoři by mohli scénář nechat připomínkovat i vám, jako osobě - díky profesionální deformaci - obzvlášť vnímavé a empatické.

Snad se vám bude opět líbit. VV Nezapomente tam zakomponovat toto http: A že je možné klip vnímat tak, jak jste popsal, mi přijde přehnané. Asi tak, jako přijde přehnaný klip Vám. Asi je to dobře, že to nevíme. Viz náš předmět na VŠ: Zůstaňme ale u nás doma: Stačilo by mi, kdyby pobírali sociální dávky Ti, kteří je skutečně potřebují a ne ti, kteří je zneužívají. Stačilo by mi, kdyby se politici a političky naučili více naslouchat.

Ale to už jsme jinde. Je však tohle v pořádku? Tím odpovídám na Vaši otázku, že i když nemám negativní kampaně moc ráda a snažím se je v mé práci nepoužívat, prostě jednoduše fungují. VV, myslím, že existují věci na kterých bychom se dokázali shodnout. Bédo,přesně na to jsem chtěla odpovědět s předstihem, než se zeptáte Vy, Vaše výsosti. A taky víte, Vaše jasnoti Bédo I. Takže nemá smysl odpovídat Ještě bych zareagoval na ten argument prospěšnosti provokace k diskuzi.

No jo, takových už bylo. Třeba Krakatice, která měla provokovat k likvidaci "papalášských mafiánů z ČSSD", jenže Íčkova parta spisu asi sama zavčas zatla tipec.. Není divu, Íčko není sebevrah. Taky vejcování Paroubka a spol. Takové intelektuálně vysoce na výši, takřka akademické, radost pohledět.

Ale to bylo vždycky. Včera mi jeden sedmdesátník se smíchem vyprávěl, jak na ně, co by děti, farář vždy po zpovědi donášel hříchy rodičům. Tak vylezli na kruchtu a pochcali ho.

Dnes by z toho bylo pozdvižení a mocný argument o čím dál zkaženější mládeži. No, taky z toho vyrostli. VV, pokud jde o stárnutí.

Ten problém zdá se být neřešitelný. Vyzkoušejte Ovesnou koupel pro děti nebo novou Ovesnou koupel s olejem z konopí. Tento čistě přírodní produkt v sobě kombinuje osvědčené pozitivní účinky ovsa a. Když měníte pleny vašemu dítěti, chcete se jich zbavit co nejrychleji a nejhygieničtěji, aby byl dětský pokoj opět čistý, bez mikrobů a škodlivých bakterií.

Tommee Tippee vyvinul skvělý systém na odstraňování použitých plenek nazvaný Sangenic. Ahoj, jmenuju se Tereza a je mi 21 let. S přítelem čekáme první miminko, ale nevíme co to bude. Já bych moc chtěla holčičku, tak uvidíme jestli se mi to splní. Strašně moc už se těšime, až tady bude s náma. Máme ještě americko kanadského bílého.

Ahoj, jmenuji se Pavla v červenci mi bude 35 a jsem z Havířova. Mám šestiletou dceru Vanesku. Jsem 14 let vdaná a už rok se pokoušíme o bráchu nebo ségru: Jinak si mě ve školce budou plést s. Ahoj, je to až k nevíře, ale genetika je v pořádku: V práci špagety na protlaku. Bylo by to dobrý, kdyby to bylo trochu ochucené. Tohle mělo chuť děskéh. Dělám projekty, jak to dáváš ven, tak každý výkres musíš orazit a p. Sháníte kočárek a nechcete kupovat nový? Podívejte se do naší inzerce a třeba najdete ten pravý.

Mohu dát dítěti dvě jména? Lze zvolit i jméno, které není v kalendáři? Říkačky pro chytré hlavičky. Chcete své děti kromě hravého rýmování také něčemu přiučit? Říkačky jsou to pravé! Baby on line je nejnavštěvovanější odborně garantovaný a komunitní portál zaměřený na těhotenství a péči o dítě.

Praktický průvodce moderních rodičů pomáhá kvalitními a praktickými informacemi v každodenním rodičovském i předrodičovském rozhodování. Lékařské informace o těhotenství a péči o dítě jsou odborně garantovány, psány lékařem a garantovány lékařskou autoritou v daném oboru, příp.

Jasné a prakticky zaměřené lékařské informace jsou systematicky a logicky dle problematiky uspořádány do oddílů, např. Těhotenství jsou věnovány následující oddíly: Těhotenství , věnující se problematice od otěhotnění přes prohlídky , vyšetření v těhotenství, přes možné těhotenské potíže až po výživu v těhotenství.

Neopomíjí také problematiku Mateřské , Rodičovské , výbavy pro miminko a co si vzít do porodnice. V Těhotenství týden po týdnu můžete sledovat, co se děje týden po týdnu s Vámi, ve Vývoji miminka , co se děje s miminkem, v Porod absolvovat Předporodní přípravu krok za krokem.

V Potřebách pro děti Vám poradíme, jak kupovat kočárek , autosedačku a další. Vyhledat si můžete i jméno pro své miminko. Jak o miminko pečovat je doménou Péče o dítě. Jak správně kojit, jak často a jak dlouho kojení provádět najdete v Kojení a výživa. Nechybí ani očkování dítěte, nebo vývoj , co by dítě mělo v jednotlivých údobích života umět. Rodiče větších dětí jistě ocení oddíl zaměřený na Vzdělávání dětí , zvláště pak na přípravu předškoláka a první třídu.

Naší ambicí je, abyste prožily krásné mateřství, plné pouze těch pozitivních zážitků. Zapojte se do diskuze v diskuzním klubu, uvéďte své osvědčené Vychytávky , založte zajímavý Blog či Fotogalerii , nebo vložte oblíbený recept. Jste-li na BOL poprvé, určitě si pročtěte: Jsem na BOL poprvé. O vzniku BOL se dočtete: Vítáme Vás ve společnosti rodičů s přehledem a s nadhledem: Baby on line žije každou minutu s Vámi a díky Vám! Www stránky byly vydány za finanční podpory dotačního programu MZ "Národní program zdraví - projekty podpory zdraví" pro rok , č.

Otěhotnění ovulace, pohlaví, příznaky, těhotenský test , Menstruace , Antikoncepce , Interrupce, potratová pilulka, pilulka po styku , Neplodnost, IVF centra , Průběh těhotenství , Těhotenství týden po týdnu , Prohlídky a vyšetření v těhotenství , Komplikace v těhotenství, nemoci a potrat , Vývoj miminka , Sex, aktivity, cvičení v těhotenství , Výživa, péče, léky, psychika v těhotenství , Těhotenský šatník , Mateřská dovolená a rodičovský příspěvek , Příprava na porod , Výpočet termínu , Brožura a e-book 20x o těhotenství , Jména pro miminka ,.

Předporodní příprava krok za krokem , Kdy a jak kontaktovat v těhotenství dětského lékaře? V porodnici , Porod a jeho průběh , Porod video , Porod mimo porodnici , Pupečníková krev , Vyšetření novorozence po porodu , Novorozenecká žloutenka , Šestinedělí-co po porodu ,. Péče o dítě , Kojení a výživa dětí , Vývoj dítěte , Dítě: Vzdělávací knihy pro děti zaměřené na zdravý životní styl a svět kolem nás, psací potřeby, hračky.

To nejdůležitější pro zdravý vývoj miminka: Těhotenský deníček psaný pro miminko, těhotenský diář s upozorněním na důležitá data. Úspěšný recept, jak o sebe pečovat, vypadat a cítit se skvěle i po čtyřicítce. Portál péče o tělo i duši pro všechny aktivní lidi s otevřenou myslí. Průvodce moderní dospívající dívky. Měla by být v každé dívčí knihovničce. Toggle navigation Navigace 1 Aktuality dne 28 Aktuálně od čtenářů O nás. Těhotenství týden po týdnu Těhotenský test Příznaky těhotenství Těhotenská kalkulačka Výživa Jména pro miminka Mateřská Rodičovský příspěvek.

Těhotenství Spolu s odborníky jsme pro vás připravili článků. Otěhotnění ovulace, pohlaví, příznaky, těhotenský test Menstruace Antikoncepce Interrupce, potratová pilulka, pilulka po styku Neplodnost, IVF centra Průběh těhotenství. Těhotenství týden po týdnu Prohlídky a vyšetření v těhotenství Komplikace v těhotenství, nemoci a potrat Vývoj miminka Sex, aktivity, cvičení v těhotenství Výživa, péče, léky, psychika v těhotenství. Těhotenský šatník Mateřská a rodičovská Příprava na porod, výbava Výpočet termínu Brožura a e-book 20x o těhotenství Jména pro miminka.

Porod Spolu s odborníky jsme pro vás připravili 55 článků. Předporodní příprava krok za krokem Kdy a jak kontaktovat v těhotenství dětského lékaře? Věci do porodnice Fotoseriál: V porodnici Porod a jeho průběh. Porod video Porod mimo porodnici Pupečníková krev Vyšetření novorozence po porodu Novorozenecká žloutenka. Dítě od A-Z Spolu s odborníky jsme pro vás připravili článků.

Péče o dítě Kojení a výživa dětí Vývoj dítěte Dítě: Prohlídky-vyšetření dětí Nemoci dětí Otravy dětí. Očkování dětí Potřeby pro dítě Brožura a e-book 20x péče o dítě. Pro děti Spolu s odborníky jsme pro vás připravili článků. Kroužky Tipy na výlet Hlídání dětí Pomoc dětem. Srazy Hubnutí Moje zájmy Přihlášení.

Aktuální soutěže Uzavřené soutěže Archív soutěží. Aktuálně Těhotenství Porod Žena Dítě. Vztahy Zájmy Zábava Nákupy. Svátky Vaření Vzdělání Zet. Prodám Koupím Daruji Práci hledám Práci nabízím. Kočárky Autosedačky, cyklosedačky Postýlky, židličky, lehátka Oblečení a obuv. Hračky a další potřeby Elektronika, nosiče Domácnost. Chci položit dotaz Gynekologická poradna Porodní asistentka - poradna Laktační poradkyně Dětský lékař Očkování. Nutriční terapeutka Psychologická poradna Mateřská a rodičovská Stomatolog Dentální hygienistka Zakladatelka Babyonline — kde co najít a další.

Originální vzdělávací knihy a další produkty. Zadejte datum prvního dne poslední menstruace: Těhotenská kalkulačka Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.

Termín porodu Vypočtěte si termín porodu: Termín porodu dle data soulože. Termín porodu dle poslední menstruace. Termíny očkování Kdy bude Vaše dítě očkováno proti nemocem zahrnutým v rámci pravidelného očkovacího kalendáře? Zadejte datum narození dítěte: Termín otěhotnění Vypočtěte si termín, kdy u vás došlo k otěhotnění datum oplodňující soulože.

Zadejte počet týdnů a dní svého těhotenství. Soutěž o praktickou dózu a šátky Kulíšek forte Soutěžit ». Soutěž o balíčky Aniball Soutěžit ». Soutěž na Těhotníčku Soutěž o 3x opalovací mléko Sebamed Baby ». Pro chytré hlavičky — knihy a e-shop Ucelená vzdělávací sada knížek pro děti a mladistvé zaměřená na zdravý životní styl. Anketa Kolik nepovinných vakcín jste zvolili svým dětem? Poradna Máte dotazy k těhotenství?

Vložte dotaz do poradny. Jména dětí Databáze jmen pro vaše dítě. Seznam a hodnocení porodnic v ČR. Gynekologové - nová hodnocení MUDr. Pediatři - nová hodnocení MUDr. Skvělá doktorka gaginas Mateřské školy - nová hodnocení MŠ Terronská, p. Mateřská centra - nová hodnocení MC Hvězdička. Katka porodila Loučíme se s vámi posledním deníčkem Katky, která o víkendu porodila krásnou Elišku. Julinka 28 měsíců Období vzdoru Ten nechcííí, chci tééén. Nechci ham, nechci hají, nechcíííííííííí.

První týden ve školce Požádali jsme maminky z diskuzního klubu, aby nám sepsaly, jak jejich děti zvládly nástup do Podzimní předškolní příprava Haničky podle knihy Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky Hanička je holčička, kterou na Babyonline již dobře znáte. Vyvážená strava Co to znamená jíst vyváženě Rámcový jídelní lístek Model rozděleného talíře Sledujte hubnutí s Babyonline ». Darování vajíček Pro mnohé z nás je portál Babyonline inspirací.

Někoho inspiruje k lepšímu vaření a pečení, Sledujte příběhy z BOL ». Jan Pirk aneb jak český Paul Newman ke skalpelu přišel Nový rok je období mnoha předsevzetí v oblasti Sledujte celebrity na BOL ». Svatební den Svatební přípravy Svatební den pro nevěstu většinou začíná časně ráno, jelikož ji čeká Sledujte svatby na BOL ».

Co čekat na přijímacím pohovoru? To je otázka, kterou si snad každý, kdo šel k přijímacímu pohovoru, alespoň jednou položil. Sledujte zaměstnání na BOL ». Vychytávky Recepty Nej výrobky a služby Vizitky Přebalovací koutek S manželem jsme prošli spostu obchodů a hledali ten správný přebalovací pult pro miminko.

Přebalovací koutek Celý článek ». Tuhá šlehačka Šlehačka na zdobení bude pěkná a tuhá,když do ní místo obyčejného cukru přidáte cukr. Vaření a pečení Celý článek ». Zahradní chemické WC Dle slibu vkládám pro rhfendu odpověď, co se dává do chem. Zahrada Celý článek ».

Kočárky Tako Dobrý den, máte někdo zkušenosti s kočárkem od firmy. Potřeby pro děti, kočárky, oblečení Celý článek ». Cukroví Celý článek ». Dezerty Celý článek ».

..

: Sex decin nadrzene holky

On hleda par blondýna Xxx video seznamka cz eu
Mokry orgasmus video agama seznamka cz 449
Sex seznamka olomouc sex s kamaradkou Byla bych vám moc zavázána. Podle mého zde vůbec nejde o to, jestli je člověk levičák, pravičák Aby donutili své prarodiče "správně" resp. Jen dost dobre nevime, jak dokazete nemyslet. V určitym místě a pak se musí příjt na to kde a něják to odbourat. Stačí nechat pouze jeden volební lístek - ten správný. Libor Stejskal, editor blogů blogy aktualne.
Erotické služby praha czech casting marketa Běží to vždycky když večeříme. Na Odolenou vodu táhne zástup důchodců vyzbrojených holemi. Bllakwod je debil, má příšernou hudbu prosím zveřejnit 0. Jdu si pohovořit s obyčejnýma lidma video erotika vaseporno, ha, ha do hospody. Jeho stále sytícím pramenem je však vždy stádnost. Těhotenství Spolu s odborníky jsme pro vás připravili článků. A díky dalšímu pokroku v medicíně bude docházet k prodlužování věku, tedy k přibývání důchodců v populaci.
Děčín. Žiju jsi sám a to mě nebaví.. Jsem kuřák a nedokážu se nudit,bavilo by mě žít po boku ženy,která sem vecne nadrzeny Jsem akční, veselá a společenská holka, která má ráda dobrodružství. Ahoj někdo sex nebráním se ničemu. Odvážné? Provokativní? Zábavné? Poučné? Určitě všechny tyhle charakteristiky snesou příběhy vyprávěné v knize Velké holky a sex. A co je nejdůležitější. 9. říjen holky jak casto mate doma sex???my v posledni dobe hodne malo uz pomalu neznam a taky me to sere a presne nadrzenej driv byval jak.

PRIVAT KLADNO NYLONKY

16 sever 16 sex 16 sezonu 16 sešel 16 sklo 16 skvělý 16 slavnostní 16 slavné dán 15 děčín 15 důchody 15 důkladně 15 důvěře 15 ekologický 15 ekonomů hogen 5 hokejistům 5 holandsko 5 holandské 5 hole 5 holka 5 hollywoodské nadregionálních 1 nadregionálními 1 nadresortní 1 nadržené 1 nadsazený 1 . říjen awojky jsem normalni holka na pobaveni kdo chce at anpise rada vam no jo helenka je nadržena na ladu ale co dodat je nadržena; Patrik. 9. říjen holky jak casto mate doma sex???my v posledni dobe hodne malo uz pomalu neznam a taky me to sere a presne nadrzenej driv byval jak.

Rozlobeni muzi strikani semene