Obrovsky penis erotické služby praha

obrovsky penis erotické služby praha

Už když jsem ho uviděla poprvé, jsem se trochu lekla a měla jsem pochybnosti, které se pak potvrdily — prostě ho do mě nedostal. A navíc to strašně bolelo!

Jeho penis má v klidu cca 18 cm a jde dost vidět, přestože má volnější kalhoty. Ze začátku nebyl sex dvakrát příjemný, zlepšilo se to až po porodu. Osvědčila se nám nejprve poloha na boku spojená s drážděním klitorisu. Dobrá je i misionářská poloha, i když při ní mnou někdy projede velmi ostrá bolest. Musím to ale vydržet, partner za to nemůže.

Zkoušeli jsme i různé molitanové kroužky — jako redukcie, ale manžela to nenadchlo. Našla jsem ho až v současném partnerovi, který ho má přes 24 cm. Krásně do mě zapadá a nemáme žádný problém. Prý jsem ale jediná žena, se kterou si může užívat naplno — díky našim rozměrům.

Je mi 28 a se současnou přítelkyní máme sex tak třikrát za měsíc protože jí to bolí při zásunech, které jsou tak na tři čtvrtiny. To je samo pro mne skoro nic a udělám se fakt jen výjimečně, nejvíc rukou od ní. Zkoušeli jsme všelijaké polohy a nic. Roli hrají spíše geny, hormony, ale i životní styl… Co na to ženy?

Ženy prý o něj jeví velký zájem, a tak o sexuální život prý nemá nouzi! Zajímavý úhel pohledu, ale pravdivý dle mého. Když by tyto masáže dělaly nějaké bezemoční stroje, asi by se na to většina lidí dívala jinak…ale pokud provádění tantrické masáže resp. Já souhlasím s psaní masérky, že to záleží na domluvě partnerů, ale zase ve světle skutečností… Partner s velkým P by měl mít v prvé řadě na svém srdci zájem o uspokojení jakékoliv své partnerky a ne se chovat sobecky jen já já já!

Taky souhlasím s tebou, že vzrušující to pro masírující být musí - i přestože jsou to profesionálové jsou to jen lidé. Já jsem byla na doporučení kamarádky před dvěma lety celkem třikrát…původně jsem tam nešla za účelem masáže až do konce ale byla jsem zvědavá a když jsem zjistila, jak jak to bylo úžasně příjemné…vůbec jsem se nebránila…vlastně naopak chtěla jsem to až do konce!

Masér, který mě masíroval byl očividně vzrušený od chvíle kdy viděl, že se mi to líbí Celou dobu jsem byla nervózní, ale v okamžiku kdy jsem viděla, že i on je vzrušený jsem se pořádně uvolnila a myslím, že to velice přispělo i k mému orgasmu a že tam bylo pořádné mokro. Masáž od ženy byla podobná, myslím, že i jí se líbilo to, že se mi to líbilo… od muže jsem byla vzrušenější, ale od ženy uvolněnější.

Evelinde neber to ted zle, ale nenapadlo te, navzajem si s maserem pomoci. Zvlast kdyz se ti libi. I taková jsou přání mnohých žen co se mi kolega svěřil, ale to už záleží na vzájemné dohodě potom není až tak složité pokračovat i dál. Pokud vidíte, že se váš masírující vzrušil není nemožné požádat o něco více a v nejhorším případě řekne, že ne.

Z našeho postavení si nemůžeme dovolit sami se rozhodnout zapojit se více, ale pokud klient projeví souhlas? Měli jsme u nás jednoho spolupracovníka, kterého si velká část klientek přímo vyžadovala a důvodem bylo to, že pokud nějaká klientka projevila svůj zájem - třeba letmým pohlazení jeho rozkroku zapojil mimo svých rukou i svůj penis. Sama jsem k němu několikrát šla a pochopila jsem, proč byl tak žádaný - kombinací rukou a penisu dokázal doslova vykouzlit mnohdy i mnohonásobné velice intenzivní a vysilující orgasmy.

Vždy měl nejvyšší výdělky ale od doby, co má vážnou známost tyto služby již neprovozuje. Tak to je frajer, kdyz fakt kvuli znamosti odola. A mela bych na tebe dotaz, kde jsi se tantrickou masaz naucila?

Napadlo, ale to by už potom nebyla erotická masáž, ale sex a nebyl by to můj masér, ale milenec a toho bych se bála. Jsem dost emotivní a asi bych se brzy zamilovala a byl by průšvih. No tak leda to od sebe nejak oddelit, stejne te dovede k orgasmu, on uz to asi koc velky rozdil neni. Pokud bych k tomu něco mohl říct, tak já jsem na erotické masáži byl a myslím, že pocit nevěry není úplně na místě. Ale samozřejmě je erotická masáž a erotická masáž. S dlouholetou partnerkou jsme se dostali trochu do stereotypu, možná Vám přijde 8 let krátká doba na stereotyp, ale chtěl jsem zažít trochu něco jiného, nechtěl jsem ale být partnerce nevěrný, máme se rádi, rozumíme si, nehádáme se, ale trochu se mezi námi vytratila erotická touha.

Partnerka je o 11 let starší a je jí 40 a možná se do toho nakumulovali i vnější vlivy, oba máme hodně práce, partnerka byla hodně zoufalá, že přibírá na váze, i když jsem ji vždy a pořád tvrdil, že mi to nevadí, že je krásná i tak možná ještě více, protože já hubené moc nemusím.

Měla problém s dosahováním orgasmu, i když jsem se všemožně snažil, čelist mě bolela, tak ho nebyla schopna dosáhnout, říkala, že ji to nevadí, že ji to stačí…ale mě to úplně nestačilo, protože jsem její vyvrcholení měl vždy moc rád.

Možná v tom byla taky trochu zvědavost, trochu touha, že se mě po těch letech taky bude dotýkat jiná žena, nicméně jsem se rozhodl, že bych chtěl jít na erotickou masáž. Ono najít ale masérku, která by masážemi nezakrývala jednoduše privátní služby nebo bordel není vůbec snadné, obzvlášť v Praze.

A nakonec jsem zašel na tantricko erotickou masáž. Měl jsem z toho prvně trochu smíšené pocity, zda to není nevěra, ale paní mi vše ochotně vysvětlila, řekla, že z toho pocitu nemusím mít vůbec obavy, brala to čistě profesionálně, vše mi vysvětlila, byla velmi příjemná ochotná něco mezi  lety.

Faktem je, že zážitek samotné masáže byl nepopsatelný. Paní masírovala rukama, tělem, říkala, jak mám správně dýchat a doslova, ač jsem tomu nevěřil, tak jsem dosáhl dvojitého orgasmu, vnitřního, který prý mají ženy pokud jsem opravdu něco takového prožil, tak dámy opravdu přeju a závidím, protože to je mnohem lepší než mužský a při ručním zakončení masáže jsem dosáhl orgasmu, jako snad nikdy předtím v životě. Ani jsem neměl žádnou potřebu pohlavního styku, jen jsem ležel a prožíval jinou dimenzi.

Ale proč to hlavně píšu. Pominu li, že jsem si opravdu odpočinul a odcházel nabitý energií, mnohem lehčeji a snadněji se mi dýchalo a cítil jsem se celkově psychicky lépe, mnohem snadněji se mi i pracovalo, tak to mělo velmi vynikající přínos i pro náš vztah s partnerkou. Jelikož jsem toho docela dost okoukal , tak jsem začal spoustu věcí přenášet i do naší ložnice. Od té doby zkouším partnerku i trochu masírovat, dotýkat se jí i úplně jinak a je vyloženě nadšená.

Už je to asi 4 měsíce a náš vztah se po erotické stránce několikanásobně zlepšil. Partnerka nyní prožívá milování úplně jinak, dosahuje několikanásobných orgasmů a několikrát i velmi bouřlivých mokrých a dokonce si sama řekla o anální sex, který do té doby striktně odmítala a milujeme si i 4× za sebou, což dříve bylo pro oba nemyslitelné a ani nám nevadí, že pak nemůžeme oba pořádně chodit Ale hlavně se k sobě i chováme lépe. Opravdu jsme předtím problémy neměli, nehádáme se, ani jsme se snad nikdy pořádně nehádali, ale díky tomuto zážitku se náš vztah mnohem více zharmonizoval.

Akorát se pořád ptá, kde jsem se to najednou všechno naučil, tak říkám, že jsem to vyčetl na internetu. Ono se to těžko vysvětluje, spousta z Vás mě samozřejmě odsoudí, ale nám to opravdu pomohlo. Dokonce bych byl rád, aby na ní zašla taky. Ani by mi nevadilo, že se jí bude dotýkat někdo jiný, pokud by se jí to líbilo a zlepšilo to tělo i ducha, tak proč ne. Takže erotickou nebo tantrickou masáž úplně neodsuzujte, samozřejmě záleží na každém co od toho očekává a co hledá a to už je na každém a jeho povaze.

Ale já v tom vidím jen samá pozitiva. Zasílat reakce na e-mail. Oživit diskusi pokud pokládáte NOVÝ dotaz nikoliv odpověď do staré diskuse - diskuse se objeví mezi novými tématy. Čekejte prosím, odesílám příspěvek. Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce.

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po Zaregistrujte se Přihlaste se Hledat. Je či není nevěra erotická masáž? Zavřít Zvolte druh problému: Vyberte Spam Trollí nebo uráží Jiné Krátce popište důvod nahlášení:

.. GAY MASTURBACE AMATERI DOMA Tak to je frajer, kdyz fakt kvuli znamosti odola. Nejedná se o nevěru. Já začala blahem oddychovat a Tomáš začínal zrychlovat. Já jen vzdychla, ale to už se Tom odrail od mého zadečku a přitáhl si mě zpět za ruce čímž docela rycle a hlavně tvrdě vrazil svůj penis až na dno mé kundičky. Na email pošli tvé foto a míry.

Amateri sk něžné milování

Ale proč to hlavně píšu. Jak to vůbec děláš, že ti sex nechybí. Tomáš se trochu červenal, ale jeho chtíč byl silnější a začal do Hanky znovu přirážet. A navíc ty jsi moje nejlepší kamarádka, takže věřím i tobě. Tomáš mi jí olízl a já byla blahem bez sebe, v tom mi ale začínal svými prsty rozevírat mé závojíčky a chtěl mě začít prstit.

Obrovsky penis erotické služby praha